Львівський медіафорум зібрав пів мільйона гривень для Суспільне Херсон

Львівський медіафорум зібрав пів мільйона гривень для Суспільне Херсон

8 тра. 2024

Львівський медіафорум завершив благодійний збір на техніку для Суспільне Херсон і передав команді 515 тисяч гривень. За них філія вже придбала шість ноутбуків і допоміжну знімальну техніку. Нове обладнання дозволяє оперативно і якісно створювати відео для новин і ютуб-каналу Суспільне Херсон. Ним користуються й журналісти на виїздах, і режисери монтажу, й працівники диджитал-платформи.

Читайте також: Проєкти Суспільного — серед фіналістів конкурсу «Честь професії 2024»

«Особисто мене приємно вразила ця професійна солідарність, яку проявили як організатори збору з Львівського медіафоруму та, звісно, всі не байдужі, хто донатив на цю мету. Ми щиро вдячні за таку ініціативу й допомогу всім причетним. Я хочу також додати, що команди регіональних філій вже роблять якісний контент і, посиливши їх професійними інструментами, ми точно можемо розраховувати на більшу кількість матеріалів з прифронтової Херсонщини», — каже Артем Шелковий, генпродюсер регіонального мовлення Суспільного. 

«Розраховуючи на цей фінансовий ресурс, ми сформували потребу, закупили обладнання й одразу передали його для роботи команді. Матеріали про щоденні обстріли Херсона та злочини росіян на лівобережжі Херсонщини монтуються саме на цих нових ноутбуках і набирають мільйони переглядів, як-от історія про викладачку філософії чи про жительку Правдиного Софію Білу в окупації, яка врятувала трьох поранених українських військових. Ми придбали інструменти, що безпосередньо використовують журналісти під час запису інтервʼю чи на щоденних зйомках. Вони поліпшують якість зображення та слугують захистом для відео- й фотообладнання. Наша команда щиро дякує Громадській організації “Львівський медіафорум” і всім тим, хто брав участь у зборах чи був залучений до цього процесу», — подякував Михайло Сваричевський, менеджер Суспільне Херсон.

Нагадаємо, російські окупанти на початку березня 2022-го захопили, а згодом — розікрали та фактично знищили офіс Суспільного Мовлення у Херсоні. Частина команди продовжувала роботу дистанційно в умовах окупації й надавала правдиву інформацію про все, що відбувається в регіоні. Ще частина працівників Суспільне Херсон — в евакуації готувала новини й монтувала сюжети. Після звільнення міста від російських загарбників місцева команда продовжує працювати й надавати об’єктивну інформацію про ситуацію в регіоні в умовах постійних обстрілів.

Суспільне Мовлення — незалежна медіакомпанія з потужним охопленням на всіх платформах: телеканали Перший, Суспільне Новини, Суспільне Культура, Суспільне Спорт та національна мережа місцевих каналів; радіостанції Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура, Радіоточка. Лише перевірені новини читайте на сайті suspilne.media, на національних і місцевих диджитал-платформах. Ми мовимо мовами нацспільнот, представляємо Україну на Євробаченні, розвиваємо дитячий ресурс «Бробакс», навчаємо медіаспільноту в Академії Суспільного Мовлення. Маємо Суспільне Медіатека — платформу унікальних відео та аудіо Суспільного від 1950-х і до сьогодні. Захищаємо свободи в Україні.

На Херсонщині Суспільне 一  це телеканал Суспільне ХерсонУкраїнське Радіо Херсон та цифрові платформи: 

Підписуйтесь на канал Суспільне Анонси в телеграм або вотсап, щоб знати про головні проєкти та події на Суспільному.