Програми
Ранок на Суспільному
Ранок на Суспільному
«Ранок на Суспільному» — це інформаційно-пізнавальне шоу, що розповідає, чим живе наша країна. Журналісти Суспільного з усіх регіонів країни розповідають історії людей, які змінюють світ навколо. У будні із 6:30 до 9:00 на вас чекають цікаві й корисні рубрики, що допомагають у повсякденному житті. «Ранок на Суспільному» — це міжрегіональне ранкове шоу, яке виготовляють спільно всі філії Суспільного. Якщо ви знаєте героя, подію чи історію з Херсон
Новини
Новини
Оперативна інформація з життя регіону за всіма стандартами інформаційного мовлення. Репортажі з місця подій, журналістські розслідування, лайф-сторі – достовірно і збалансовано. Тільки факти. Найбільша цінність – довіра глядача.
Сьогодні.Головне
Сьогодні.Головне
«Сьогодні. Головне» — це вечірня інформаційно-аналітична програма, що виходить у будні о 19:00. У прямому ефірі на глядачів Суспільного чекає підсумковий випуск місцевих новин з аналізом найважливіших подій. Журналісти Суспільного разом із місцевими експертами, представниками влади та різноманітних установ говорять про суспільно-політичні, а також культурні, соціальні та інші теми з усієї області.
РадіоДень/Тема дня
РадіоДень/Тема дня
«Радіодень/Тема дня» - денне суспільно-політичне прямоефірне ток-шоу. В ефірі з експертами обговорюємо й аналізуємо найважливіші події міста й області, регіональний розвиток, економіку, соціальну сферу, здоров’я, культуру тощо. В етері на UA: Українському радіо Херсон та UA: ХЕРСОН — по буднях о 12:18.
Про це говорять
Про це говорять
«Про це говорять» - вечірнє прямоефірне ток-шоу суспільно-корисної тематики. В прямому ефірі з гостями студії обговорюємо теми суспільно-політичного, економічного, культурного та наукового життя регіону, які безпосередньо стосуються інтересів жителів області. В етері UA: Українського радіо Херсон по буднях о 17:20.
Податковий консультант
Податковий консультант
«Податковий консультант» - програма про останні зміни податкового законодавства, відповіді на запитання платників податків та коментарі податківців області. В етері UA: Українського радіо Херсон кожної середи о 17:45.
Право знати
Право знати
Що робити, коли порушують права особи чи нехтують її думкою? Або, коли сам громадянин не виконує своїх обов’язків? Про все це в програмі «Право знати» на прикладі різних ситуацій розповідає юристка Олена Іпатенко. В етері UA: Українського радіо Херсон кожного понеділка о 17:45.
Медичний формат
Медичний формат
Здоров’я – неоціненне багатство людини. Як його зберегти та покращити, про захворювання на які хворіють мешканці області, нові методи діагности та лікування – про все це у програмі «Медичний формат» на хвилі UA: Українського радіо Херсон розповідають лікарі різних напрямків кожного вівторка о 17:45.
Вивчаємо українську
Вивчаємо українську
«Вивчаємо українську» - програма, в якій завідувачка кафедри української філології та журналістики ХДУ Світлана Климович розповідає про новий український правопис, пояснює основні мовні помилки та навчає слухачів говорити українською мовою правильно. В етері UA: Українського радіо Херсон щовівторка та щочетверга о 12:45.
П’ять хвилин з психологинею
П’ять хвилин з психологинею
«П’ять хвилин з психологинею» - програма, в якій професійні психологині діляться психологічними лайфхаками на кожен день. В етері UA: Українського радіо Херсон кожного понеділка о 12:45.
Маршрутом змін
Маршрутом змін
Просвітницько-мотиваційний тревел про життя громад на Херсонщині. Команда проєкту зібрала історії людей, що сприяють реформам на місцях, та вивчила думку їхніх жителів. В основі кожної програми — людина, її історія і досвід, завдяки якому вдається робити щось корисне для всієї громади.
Піщана Казка
Піщана Казка
Телевізійні мультиплікаційні фільми у форматі піщаної анімації за мотивами казок народів світу.
Кіношкола вдома
Кіношкола вдома
Освітньо-розважальна програма, що навчить знімати аматорські фільми та мультфільми вдома.
Шерифи для нових громад
Шерифи для нових громад
Телевізійні програми про роботу шерифів, які опікуються безпекою громадна Херсонщині.
З південного неба
З південного неба
Пізнавальні телепрограми у форматі slow TV про унікальні туристичні місця Херсонщини: Олешківські піски, острів Джарилгач, Станіславські кручі, Національний парк «Нижньодніпровський», Лемурійське рожеве озеро та Кам’янську Січ.
Документальні фільми
Документальні фільми
Документальні фільми виробництва UA: ХЕРСОН про людей Херсонщини та про історичні події регіону.
Своя земля
Своя земля
Це програма про те, чого можна досягти, якщо об’єднатись зі своїми сусідами та загалом громадами. У зйомках беруть участь Полтавська, Харківська, Кіровоградська, Херсонська та Закарпатська філії Суспільного.Проект «Своя земля» виробляється Суспільним за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Фінансову підтримку забезпечує Програма «U-LEAD з Європою».
#Звіти_наживо
#Звіти_наживо
Всеукраїнський медіа-проект UA: Суспільне мовлення та громадського руху ЧЕСНО. Програма має на меті показати глядачеві ефективність чи неефективсніть роботи представників місцевої влади. Студія стає майданчиком для здорової дискусії та надає живий зворотній зв’язок діям посадовців. Щоб розробити формат такого проекту працівники суспільно-політичних редакцій регіональних філій Суспільного мовлення вивчали особливості системи місцевого самоврядуван
Виборчий округ
Виборчий округ
Головна мета програми - налагодити якісний діалог між депутатом та його безпосереднім виборцем, а також надати аналіз професійної діяльності депутата. Наші прагнення - включити виборців у виборчий процес, пояснити причинно-наслідкові зв’язки політичних процесів, що відбуваються навколо, створити майданчик для розмови про ефективність обраного депутата. Аудиторія суспільного має право володіти цією інформацію, щоб приймати виважені рішення у житті
"Виборчий округ: співбесіда"
«Виборчий округ: Співбесіда» — це спеціальний проєкт Суспільного. «Співбесіди» мали на меті розповісти про місцевих кандидатів у депутати, що обирались в одномандатних округах, їхні передвиборчі програми, мотиви, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення проблем регіону. Все це, аби глядачі могли зробити виважений самостійний вибір. Всі кандидати мали рівні умови.
Виборчий округ. Місцеві
Виборчий округ. Місцеві
«Виборчий округ. Місцеві» — це спеціальний проєкт Суспільного у формі публічної дискусії покликаний познайомити із кандидатами у мери міст, а також політичними партіями, які беруть участь у передвиборчих перегонах в місцеві, областні та районні ради.
Тема дня
Тема дня
«Тема дня» – аналіз актуальних проблем та подій важливих для жителів області. У прямому ефірі посадовці, експерти, представники громадськості та бізнесу відповідали на запитання, дискутували та шукали шляхи вирішення проблем.