Херсонська філія Суспільного отримала назву UA: ХЕРСОН

Херсонська філія Суспільного отримала назву UA: ХЕРСОН

22 лип. 2019

В понеділок, 22 липня, член правління UA: Суспільне мовлення Микола Чернотицький оголосив про присвоєння логотипа UA: трьом філіям Суспільного — Київській, Запорізькій і Херсонській. Регіональні суспільні телеканали отримають назву UA: КИЇВ, UA: ЗАПОРІЖЖЯ та UA: ХЕРСОН відповідно.

Присвоєнням нових логотипів цим трьом філіям завершено перейменування регіональних мовників Суспільного з назв, що мали колишні обласні державні телерадіокомпанії. Логотип UA: є своєрідним знаком якості Суспільного. Філії отримують нові назви й фірмову графіку за результатами моніторингу ефірів, якщо програми всіх напрямів відповідають журналістським стандартам і цінностям Суспільного мовника.

“Регіональні філії Суспільного показали приклад якісної незалежної журналістики під час передвиборчої кампанії. Я вдячний усім командам, що в дуже короткі терміни змогли надати виборцям усю потрібну інформацію для свідомого вибору. Вітаю UA: КИЇВ, UA: ЗАПОРІЖЖЯ та UA: ХЕРСОН! Випробування виборами пройдено успішно”, — сказав Микола Чернотицький, член правління Суспільного, відповідальний за регіональний розвиток.

“Ми радіємо, що нарешті і ми є повноцінними членами великої сім’ї Суспільного.  З одно боку, нам прикро, що логотип UA: Херсонська філія отримала однією з останніх. З іншого – ми ніколи не відчували себе останніми. Нам ніколи не давали поблажок, вимоги були такі ж, а може навіть жорсткіші, ніж до тих філій, які фірмовий логотип мали. А це лише формувало наш характер і команду, якою я можу сьогодні гордитися. Це завдяки цим людям змінюється ставлення до Суспільного, завдяки їм збільшується кількість прихильників його у соцмережах, а контент, що ми виробляємо стає все якіснішим», — поділився продюсер філії UA: ХЕРСОН Василь Середюк.

Нагадаємо, Суспільне мовлення об’єднує 2 національні (UA: ПЕРШИЙ і UA: КУЛЬТУРА) і 24 регіональні телеканали, 4 національні (UA: Українське радіо, UA: Радіо Культура, UA: Радіо Промінь, Всесвітня служба радіо "Україна") та 24 регіональні радіостанції.