«Чілдрен Кінофест» проходитиме за інформаційної підтримки Суспільного Херсона

«Чілдрен Кінофест» проходитиме за інформаційної підтримки Суспільного Херсона

30 тра. 2019

З 31 травня по 9 червня 2019 року в Херсоні проходитиме Міжнародний фестиваль кіномистецтва для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Фестиваль відбудеться за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно й Дитячого фонду Організації об’єднаних націй UNICEF.

Херсонська філія Суспільного — інформаційний партнер події.

Місія фестивалю – розвивати в Україні традицію спільних сімейних відвідин кіно, залучати дітей до перегляду і створення фільмів. Всі покази – безкоштовні, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Щороку «Чілдрен Кінофест» співпрацює з благодійними організаціями – на покази запрошують дітей із вразливих соціальних груп: постраждалих від конфлікту на сході України, з особливими потребами, сиріт.

«Новий фестиваль – нові можливості! Цього разу ми із задоволенням прийняли пропозицію стати медіапартнерами міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест». Нам імпонує ідея його організаторів – долучати дітей до європейського та світового кіномистецтва. Протягом тижня у Херсоні будуть кінопокази. Все це безкоштовно. Ми ж, в свою чергу, надаємо можливість нашим глядачам дізнатися про все, що відбуватиметься протягом десяти фестивальних днів. І завжди готові підтримувати гарні ідеї та проекти», — зазначив продюсер Херсонської філії Суспільного Василь Середюк.

У програмі «Ранок на Скіфії» координатор «Чілдрен Кінофест» Дмитро Багненко розповів як проходитиме фестиваль у Херсоні та які фільми цьогоріч зможуть побачити його відвідувачі.

З повною програмою фестивалю «Чілдрен Кінофест» можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, «Чілдрен Кінофест» – фестиваль, що знайомить українських дітей як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Заснований у 2014 році, відбувається у 23 містах України – від мільйонників до регіональних центрів. Минулого року покази фестивалю відвідали понад 42 000 глядачів.