У Херсоні для дітей з інвалідністю провели майстер-клас з приготування страв української кухні

16:06, 11 лют. 2019
 
У Херсоні для дітей з інвалідністю провели майстер-клас з приготування страв української кухні

Дітей з інвалідністю та з багатодітних сімей зібрали  разом, щоб познайомити зі стравами української кухні  і приготувати вареники з картоплею, розказала нам керівниця організації "Зачаровані діти. Херсон"

"У нас є такий проект "Національні традиції". Ми вирішили зробити крок , щоб соціалізувати таких дітей. І сьогодні вони разом ліплять вареники", - розповіла керівниця організації "Зачаровані діти. Херсон" Наталія Мірошник.

"Як відомо, діти з аутизмом відокремлюють себе від суспільства. А такий захід їх об’єднує, вони соціалізуються. І сьогодні, коли вони разом ліплять вареники з картоплею – для них це так важливо", - додала мати дитини з інвалідністю Ольга Рязанова.

Допомогли провести захід працівники гастро-пабу.

"Вважав за потрібне підтримати цю акцію, тому що адаптація таких дітей у суспільстві та адаптація оточуючих до них має велике значення. Насправді, для нас було честю допомогти чимось", - каже директор гастро-пабу Сергій Дрейзер.

65 вареників з картоплею зробили за півгодини діти. Під час приготування дізнались, що це українська страва. І тепер вони їх смакуватимуть.

"Я вдома допомагаю мамі ліпити вареники. Вони такі смачні. Полюбляю найбільше з картоплею. Я люблю жити в Україні", - розповіла учасниця майстер-класу Юлія Крошкіна.

"Сьогодні я дізналась, що вареники з картоплею – це українська страва", - додала учасниця майстер-класу Юлія Черненко. 

Читайте нас у TelegramTwitterInstagram та Facebook.

Свіжі випуски новин переглядайте за посиланням або на нашому Youtube-каналі