У Херсоні з’явилось три нові маршрутки, чекають ще на 13 (ВІДЕО)

16:54, 30 жов. 2019
 
У Херсоні з’явилось три нові маршрутки, чекають ще на 13 (ВІДЕО)

Сьогодні о 10-й годині ранку в Херсон доставили перші три автобуси марки "Еталон" з 16 закуплених для комунального підприємства "Херсонкомунтранссервіс".

Директор торгового дому "Еталон Авто" Вадим Шкарупін розповідає про технічні характеристики цих автобусів:

"Автобуси першого класу, дозволяють перевозити як стоячих, так і сидячих пасажирів. Обов’язкова вимога – правила перевезення у візках. Є сертифікація, відносяться до категорії середнього класу. Довжина його 9,5 метрів. Перевозить загальну кількість 70 пасажирів".

Депутат Херсонської міської ради, голова бюджетної комісії Руслан Рубан розказує про особливості тендерної закупівлі:

"Це був міжнародний тендер, переможець, який запропонував кращу ціну, - і сьогодні ми маємо першу партію. На тендер було витрачено 34,5 мільйонів гривень. Після того, як тендер відбувся, завод ще зробив знижку на ці автобуси. Тому ціна, яка запропонована, є прийнятною для нашого міста і є нижчою, ніж в багатьох містах України".

Директор "Херсонкомунтранссервісу" Павло Ткаченко говорить, що ці автобуси вийдуть на маршрути після того, як їх передадуть на баланс підприємства рішенням сесії міської ради, яка запланована на 21-ше листопада:

"Після цього ми поставимо їх на реєстрацію. Після - вони зможуть вийти на лінії. У нас є багато маршрутів, які є проблемними. Першочергово вони будуть ставати на маршрути, де великий пасажиропотік. Це може бути і 6, і 14 - в різний час".  

Представниця громадської організації "Транспорт Херсонщини" Людмила Чайка спостерігала за тим, як приймали автобуси: 

"Багато технічних характеристик відповідають додатку. Дуже багато цікавого. Є і звуковий сигнал, і табло, і пандус, навіть є протизащемлення людини".   

Аліна Мокляк, Ігор Педченко.

Читайте нас у TelegramTwitterInstagram та Facebook.

Свіжі випуски новин переглядайте за посиланням або на нашому Youtube-каналі