У парку ХДУ відбулась 15-та обласна Універсіада (ВІДЕО)

16:16, 10 жов. 2019

Сьогодні зранку у Херсоні 90 студентів бігли крос. У парку Державного університету відбулася 15-та обласна Універсіада. Об 11-й спортсмени пройшлися парадом. Хто переміг, знають кореспонденти Суспільного.

Першими на старт вийшли дівчата чотирьох навчальних закладів – Державного, Технічного, Аграрного університетів та філії Одеського університету внутрішніх справ.

За 1 хвилину 33 секунди п’ятсот метрів пробігла Карина Рашка. Це її перші змагання. Дівчина зізнається, що хоч і не перемогла, але результатом своїм задоволена:

"Забіг для мене був неважкий, тому що нас до цього готують".

У хлопців дистанція 1 кілометр. Четвертий рік бере участь у цих змаганнях Віталій Токаренко. Хлопець дистанцію пробіг за 2 хвилини 48 секунд. Це другий результат серед чоловіків:

"Швидше, ніж минулого року".

У командному заліку як серед дівчат, так і серед хлопців, перше місце - у Херсонського державного університету. Переможцями в індивідуальному забігу серед чоловіків з результатом 2 хвилини 47 секунд став Юрій Долинскас, серед дівчат - двоє: Анастасія Веремєєнко і Фея Цивільська.