Триває хокейний матч між херсонським "Дніпром" та "Кременчуком" (ФОТО)

21:27, 19 вер. 2019

Триває хокейний матч між херсонським

Хокейний матч 4-го сезону Української Хокейної Ліги між херсонським "Дніпром" та ХК "Кременчук" розпочався.

Триває перший період.

Рахунок 0:0.

UPD. "Кременчук" веде 0:1.

UPD2. Під кінець першого періоду "Дніпро" пропускає другу шайбу. Рахунок в матчі 0:2 на користь ХК "Кременчук".

Після першого періоду ХК "Дніпро" програє гостям з ХК "Кременчук" з рахунком 0:2. Шайби у херсонські ворота залітали на 6-й та 18-й хвилинах.

Після другого періоду рахунок в матчі лишається незмінним 0:2 на користь гостей. Херсонці не реалізували двохвилинну гру в більшості.

UPD3. На 9-й хвилині третього періоду "щуки" реалізували більшість і відіграли одну шайбу. Рахунок в матчі 1:2 на користь "Кременчука".

UPD4. На 15-й хвилині третього періоду ХК "Кременчук" забиває третю шайбу у ворота херсонців. Рахунок у матчі 1:3 на користь гостей.

UPD5. На 19-й хвилині граючи без голкіпера херсонці реалізовують більшість і забивають другий гол. Рахунок в матчі 2:3. Арбітри після перегляду відеоповтору фіксують взяття воріт.

Перший домашній матч хокейної команди "Дніпро" в 4-му сезоні Української Хокейної Ліги проти "Кременчука" завершився із рахунком 2:3 на користь гостей.