09.10.2019. Новини. 20:30

9 жов. 20:30


1.90 людей за 2 доби стали донорами для дворічної Ангеліни Баб”євої, яка зараз перебуває у реанімації. Про те, що потрібна Друга негативна, працівники Херсонського обласного центру служби крові написали у соцмережах. 

2.Стан дворічної Ангеліни Баб”євої, для якої зараз херсонці здають кров, вкрай важкий. Про це кореспондентам суспільного розказав заступник головного лікаря з хірургічної роботи Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні Віктор Бурдовіцин. Дівчинка перебуває в палаті інтенсивної терапії.

3.Допомогу вихованцям Покровського центру для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що у Донецький області, зібрали учні 2-ої школи Херсона. 

4.Письменник Павло Дерев’янко презентував сьогодні у Голій Пристані книгу «Аркан вовків» у жанрі українське фентезі, зустріч відбулася у рамках бібліотечного проекту «Книгомандри». 

5.Школярі з Херсона та області сьогодні побували на  виставі «Теремок» Житомирського академічного обласного театру ляльок. Її показали в рамках другого відкритого фестивалю вистав для дітей «Кришталеві вітрила», який розпочався в Херсоні 5 жовтня.

 

 

Інші випуски
Більше відео