Херсонська філія Суспільного запускає новий сайт

Херсонська філія Суспільного запускає новий сайт

10 січ. 2019

Суспільне у регіонах поширює свою присутність у діджитал просторі. Упродовж 2-ох місяців інтернет-ресурси регіональних мовників тестували у режимі закритого доступу. Зараз сайти 9 філій Суспільного відкриті для користувачів мережі:

  • Вінницької — vn.suspilne.media
  • Волинської — vo.suspilne.media
  • Житомирської — zt.suspilne.media
  • Запорізької — zp.suspilne.media
  • Івано-Франківсьої — if.suspilne.media
  • Полтавської — pl.suspilne.media
  • Рівненської — rv.suspilne.media
  • Херсонської — ks.suspilne.media
  • Чернігівської — cn.suspilne.media

На новому сайті Херсонської філії Суспільного є розділ із телепрограмою на щодень, інформація про проекти й ведучих та вкладка “Онлайн”, де можна дивитися програми телеканалу наживо.

Окремий розділ цифрової платформи присвячений новинам Херсонського регіону. Інформаційна служба телеканалу працює над оперативним наповненням новинної стрічки нового сайту. Крім цього, на інтернет-ресурсі розміщена вся необхідна інформація для звернень громадян: можна зв’язатися з керівництвом телеканалу або ж подати пропозицію про співпрацю зі Суспільним мовленням.

У майбутньому на сайті з’являться ще й розділи з регіональними проектами UA: Українське радіо.

Сайт виконаний у єдиному корпоративному стилі, Херсонська філія Суспільного відрізняється від інших філій власними кольорами, які є унікальними для кожного регіону.

 

«Ми плануємо й надалі посилювати присутність Суспільного у діджитал. Так суспільний мовник стає більш доступним, адже інтернет-платформи дозволять і зручно переглядати передачі будь-де і будь-коли, і легко знаходити потрібні новини свого регіону”, — сказав голова правління ПАТ “НСТУ” Зураб Аласанія.

Сайти інших філій наразі тестують та готують до запуску.

 «Сайт, це ще одна потужна платформа для залучення ще більшої аудиторії наших глядачів та слухачів. Весь продукт, який виробляє філія, можна буде тут переглянути у зручний час і у гарній якості», — сказав продюсер Херсонської філії Суспільного Василь Середюк.

Нагадаємо, нещодавно Суспільний мовник запустив мобільні додатки для Українського радіо на Android та IOS. Відтепер завдяки додатку suspilne.radio можна слухати всі три радіостанції Суспільного — UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь, UA: Радіо Культура — у прямому ефірі та в записі.