«Новорічний концерт на Суспільному» — зустрічаймо 2022-ий разом

«Новорічний концерт на Суспільному» — зустрічаймо 2022-ий разом

30 гру. 2021

1 січня опівночі, у перші хвилини нового 2022 року, телеглядачів вітатимуть зі святом автентичні гурти й виконавці з різних регіонів України у міжрегіональному «Новорічному концерті на Суспільному»

Читайте також: Історії та люди, що надихають, — підсумки 2021-го у проєкті «Ранок на Суспільному»

Цього раз у Новорічну ніч телеглядачі UA: ХЕРСОН та усіх регіональних каналів побачать святковий калейдоскоп жанрів, стилів та цікавих виконавців. Команди Суспільного відшукали у регіонах унікальних музикантів. Їхні авторські композиції записували заздалегідь у різних локаціях.

До святкового концерту команда Суспільне Херсон відзняла кліп разом з гуртом «Город Неспящих» на пісню «Тиха ніч», яка була написана у 2019 році. У кліпі відображено передноворічний час.

«Гурт "Город Неспящих" – це мікс мелодійності, харизми, та артистичності. Почувши пісню "Тиха ніч", я одразу почала перемовини з лідером гурту щодо їх участі у концерті. Бо саме ця пісня, на мій погляд, створює по справжньому теплу новорічну атмосферу. Дарує відчуття згуртованості, коли уся родина разом. Сподіваюсь, що ця пісня подарує тепло  і святковий настрій кожному, хто вірить у добро, зігріє, та дозволить відчути себе трохи дитиною», — розповідає тимчасова виконувачка обов’язків продюсерки Суспільне Херсон Еріка Авдєєва.

«Це було дуже цікаво, тому що ми з моїм учнем по скрипці Михайлом Яворівським вирішили написати пісню на доволі прості акорди. Але зробити це максимально мелодійно. Так прямо на уроці народилась мелодія до цієї пісні. За декілька днів я вже написав на неї слова. Це теж було достатньо швидко та легко. На зйомках кліпу була дуже дружня та легка атмосфера. Люблю свій гурт за почуття гумору, дотепність. Дуже радий, що в нашому кліпі взяли участь діти – вважаю, що ця пісня вийшла якась дитяча, тепла, та лагідна», — каже лідер музичного гурту «Город Неспящих» Олег Янушкевич.


«У новорічну ніч на регіональних каналах Суспільного — гурти з усіх куточків країни об’єднаються в новорічній концертній програмі. Ми намагалися зробити цей концерт сімейним, теплим і щирим. Мені здається, нам це вдалося. Тут можна почути і харизматичні гурти, і ліричне соло, і дитячий запальний вокал. Новорічно-різдвяний настрій забезпечений всій родині. Слухайте і дивіться нові та вже впізнавані хіти й кліпи і будьте поруч з найріднішими!», — побажав глядачам головний режисер міжрегіонального «Новорічного концерту на Суспільному» Сергій Жулін.

Міжрегіональні проєкти — коли до виготовлення програми долучаються більшість регіональних філій Суспільного — не новинка для команди. Упродовж 2021-го журналісти філій працювали у такому форматі: зокрема до 30-річчя Незалежності України вийшов концерт «Незалежність єднає», а прямоефірний спецпроєкт «День Гідності» — до Дня Гідності та Свободи. 

«Найбільша перевага цього концерту — це можливість для нашої аудиторії побачити абсолютно різні музичні виступи з усіх куточків країни. Кожен гурт та кожен виконавець має свою унікальність, кожен виступ — по-своєму особливий. В цьому різноманітті — і стилів, і жанрів — і криється різноманіття країни, відкривати яке ми й пропонуємо нашим глядачам», — розповіла генеральна продюсерка регіонального мовлення на Суспільному Марія Фрей.

Онлайн дивіться міжрегіональний «Новорічний концерт на Суспільному» можна на сайті філії. Крім цього, наживо дивитися концерт можна на ютуб-каналі Суспільне Країна.

Нагадаємо, місцеві Суспільні телерадіокомпанії разом із загальнонаціональними телеканалами UA: ПЕРШИЙ та UA: КУЛЬТУРА й каналами Суспільного радіо (Українське радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура) входять до мережі найбільшого незалежного медіа в Україні — Суспільне мовлення.

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами й випусками новин Херсонщини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Херсон у Фейсбуці та Українському радіо Херсон, а також онлайн на сайті філії.