Команда Українське радіо Херсон написала Радіодиктант національної єдності

Команда Українське радіо Херсон написала Радіодиктант національної єдності

9 лис. 2021

9 листопада в День української писемності та мови працівники Українського радіо Херсон долучились до написання Радіодиктанту національної єдності 2021. 

Цього року українці писали ХХІ Радіодиктант, який транслювали на всіх майданчиках Суспільного — радіо, телебаченні й соцмережах.

«Мій досвід написання радіодиктанту дорівнює досвіду роботі на Суспільному. Тому радіодиктант для мене символічний. Дуже приємно відчувати себе в цей день частинкою чогось грандіозного і об’єднуючого. І добре, що наші ряди "радіодиктантівців" поповнюються», —  зазначає редакторка Українського радіо Херсон Наталя Шклярук.

Читайте також:  «Українською – вільно»: історії представників нацспільнот на Херсонщині, які вивчили українську мову

Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту був український письменник Юрій Андрухович. До методичної роботи над Радіодиктантом національної єдності долучилася Лариса Масенко — українська мовознавиця, докторка філологічних наук, професорка кафедри української мови Національного університету «Києво-Могилянська академія» і провідна наукова співробітниця Інституту української мови НАН України.

«Написання Радіодиктанту 9 листопада в День української писемності та мови для нашої команди вже стало традиційним. Три роки поспіль ми збираємося всі разом і пишемо. Цього року, на відміну від інших років, він був, як на мене, складнішим. Юрій Андрухович підготував цікавий і насичений орфограмами текст диктанту, який стане початком його майбутнього нового роману. Сподіваюся, ми впоралися і багато помилок у нас не буде. Чекаємо 11 листопада 11:00, коли на сайті Українського радіо з’явиться текст диктанту аби перевірити себе», —  розповідає редакторка Українське радіо Херсон Маргарита Лазник.

До написання Радіодиктанту національної єдності також приєдналися працівники новин та діджиталу  Суспільне Херсон.

«Радіодиктант національної єдності пишу вже вп’яте. Цього разу до мене доєдналися і мої колеги з відділу. Для мене це мотивація перевірити власні знання і попрацювати над помилками, аби у подальшому їх не повторювати. Тепер чекатиму результатів. Переконана, там все добре», — каже керівниця діджиталу Суспільне Херсон Таміла Іванова

Нагадаємо, Українське радіо Херсон мовить у прямому ефірі на приймачах: Херсон – 100,6 FМ, Василівка – 105,8 FМ, Чонгар – 100,7 FМ, Новотроїцьке – 102,8 FМ, Високопілля – 103,0 FМ та Скадовськ – 101,7 FМ. Також слухати Українське радіо Херсон можна на сайтах http://ukr.radio/radio-ks та https://ks.suspilne.media/live.

Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. В Херсонській області — це телеканал UA: ХЕРСОН і радіо Українське радіо Херсон

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами й випусками новин Херсонщини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Херсон у Фейсбуці та Українському радіо Херсон, а також онлайн на сайті філії.