Театралізований перформанс «…30 із 40…» покажуть регіональні телеканали Суспільного

Театралізований перформанс «…30 із 40…» покажуть регіональні телеканали Суспільного

7 жов. 2021

У п’ятницю 8 жовтня, о 21:00 дивіться на телеканалі UA: ХЕРСОН та всіх регіональних телеканалах Суспільного телеверсію спеціальної події Міжнародного мультидисциплінарного фестивалю сучасного мистецтва «Dream ГОГОЛЬFEST» — театралізованого перформансу «…30 із 40…» режисера Влада Троїцького, який відбувся у Національному природному парку «Олешківські піски».

Читайте також: Регіональні проєкти — на новому ютуб-каналі «Суспільне Країна»

«Це прекрасна постановка Влада Троїцького. Ми спілкувались із глядачами після концертної програми і вони були задоволені побаченим та почутим. Постановка була досить масштабною і емоційною. Для нас було головним завданням – у телевізійній версії правильно передати зміст, форму та розставити акценти, які окреслив режисер під час своєї роботи над перформансом. Словом, концерт такого масштабу та ще й у пустелі – для нас теж став випробуванням, з яким команда успішно впоралася», — зазначає тимчасово виконувачка обов’язків продюсерки Херсонської філії Суспільного Еріка Авдєєва.  

Команда Суспільне Херсон під час зйомок перформансу

За словами Влада Троїцького, основною темою вистави є переосмислення мандрів Мойсея. Святому знадобилося 40 років поневірянь пустелею, щоб викорінити зі свого народу свідомість раба, відчуття меншовартості та нікчемності. Музичний супровід перформансу – етногурт «ДахаБраха».

Пряму трансляцію театралізованого перформансу «…30 із 40…» можна дивитись також на сайті Суспільне Херсон та на ютуб-каналі філії

Нагадаємо, Суспільне мовлення — це найбільша мережа телерадіоканалів та цифрових платформ в Україні, які незалежні від владних чи бізнесових структур. В Херсонській області — це телеканал UA: ХЕРСОН і радіо Українське радіо Херсон.   

Дивитися і слухати програми й стежити за всіма заходами й випусками новин Херсонщини можна на сайті Суспільне | Новини, на сторінці Суспільне Херсон у Фейсбуці та Українському радіо Херсон, а також онлайн на сайті філії.