08.04.2020. Новини. 17:00

8 кві. 17:00


1. Сьогодні поліцейські склали адміністративні протоколи на 15 – ти людей , які самовільно залишили центр обсервації у Каланчацькому районі. Там вони мали перебувати після повернення з Криму. За порушення правил обсервації громадяни платитимуть штраф.

2. У Херсонській області зафіковано 15 випадків захворювання на Ковід 19, 1 летальний і одна людина повністю одужала. За останню добу зафіксовано 2 нові випадки, протягом сьогоднішнього дня зроблено 34 плр тести, усі вони показали негативний результат. Про це під час брифінгу сьогодні сказав голова облдержадміністрації Юрій Гусєв.

3. Директор департаменту охорони здоровя Віктор Короленко запросив медичних працівників з інфекційної лікарні, яким  передав препарати для лікування короновірусної інфекції. Та сказав, що до нас прямує вантаж з медикаментами, затвердженими МОЗ для лікування Ковід 19, йдеться про Плаквініл.

4. 20 млн. грн. додатково на фінансування обласних медзакладів. За таке рішення проголосували сьогодні депутати на позачерговій сесії Херсонської облради. На що саме підуть ці гроші – у коментарях суспільному. 

5. Учасники проєкту «Краса без обмежень» - діти з інвалідністю та з малозабезпечених родин. Вони неодноразово допомагали іншим, тепер  підтримки потребують вони самі та їхні родини, які через карантин опинилися у скрутному становищі – розказала керівниця творчого колективу «Янголи добра» Марина Колокот. Саме тому, ті, хто сприяв проєктові, вирішили передати їм продуктові набори та засоби гігієни.

Інші випуски
Більше відео