"Новини" 13.09.19 08:00

13 вер. 8:00


1. Сьогодні о 18-й годині в кіноконцертній залі "Ювілейний" відбудеться творча зустріч з Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, авторами фільму "Заборонений" про українського поета Василя Стуса. Стрічку можна побачити в "Ювілейному" з 5-го до 18-те вересня включно. На творчій зустрічі працюватимуть наші кореспонденти. Репортаж - у наступних випусках.

2. О 16-й годині у Виставковій залі на площі Свободи у Херсоні має відкритися обласна виставка декоративно-прикладного мистецтва "На крилах творчості". Там працюватиме наша знімальна група. Про саму виставку нам телефоном розповіла Любов Семенова, працівниця Херсонського державного будинку художньої творчості.

3. Завтра, 14-го вересня, з нагоди святкування Дня міста буде тимчасово перекрито рух транспорту за такими адресами: з 10-ї години до 19-ї - по проспекту Ушакова, від вулиці Портової до Набережної на проспекті Ушакова; з 13-ї до 13:30 - по проспекту Ушакова, від вулиці Олеся Гончара до вулиці Преображеньскої буде дозволено рухатись тільки громадському транспорту. Під час проведення гала-концерту на набережній імені генерала Федорова з 17-ї години до опівночі - по Гімназичній, вулиці Дружби, Артилерійські та Перекопській (від вулиці Федорова до Кременчуцької) відбуватиметься рух громадського транспорту.

Інші випуски
Більше відео