"Новини" 10.09.19 17:00

10 вер. 17:00


1. Сьогодні на Набережній проспекту Ушакова у Херсоні зафіксували рекорд і завершили проект "#ВплавДніпро". У рамках цього проекту український плавець Михайло Романишин протягом місяця здолав понад дев’ятсот кілометрів Дніпром – від кордону з Білоруссю до Чорного моря. Повний сюжет у наступних випусках, а поки що коротко.

2. Кашкет, шеврони, медалі та улюблені книги - у Херсонській гімназії №1 відкрили експозицію, присвячену випускнику, який загинув на Сході України, Ігорю Шпаку. Хто був ініціатором і скільки місяців збирали матеріали, знає Ольга Ляшенко.     

3. У рамках лісівничого тижня працівники лісгоспів області знайомлять зі своєю роботою. Сьогодні вони розповіли нашим кореспондентам про зміни, що відбулись 2019-го року та про те, як проводять заліснення територій, знищених пожежею 2007-го. Тоді тільки у Костогризівському лісництві вигоріло більше півтори тисячі гектарів. За словами головної лісничої Олешківського лісомисливського господарства Марії Глод, насьогодні заліснено 90 відсотків територій. Як це відбувається - дивіться далі.

Інші випуски
Більше відео