"Новини" 10.09.19 08:30

10 вер. 8:30


1. У Херсоні розпочався проект "Краса при надії" - єдиний у місті конкурс краси для вагітних жінок. З його учасницями зустрілася спікерка міжнародних конференцій з акушерства та гінекології, лікарка та телеведуча проектів "Я соромлюсь свого тіла" і "За живе" Людмила Шупенюк. Як проходило спілкування, бачили кореспонденти Суспільного.

2. Заходи зі школярами, студентами, журналістами проводили працівники лісгоспів Херсонщини у рамках Всеукраїнського лісівничого тижня. На одному з них побували кореспонденти Суспільного. Що змінилось у лісогосподарських підприємствах області у 2019-му році та як відбувається заліснення територій, що горіли у 2007-му, ви побачите у вечірніх випусках новин. А зараз - коротко.

3. Сьогодні у Херсоні фіксуватимуть рекорд України. Об 11-ій на набережній проспекту Ушакова біля пам’ятника першим корабелам завершиться проект "#УплавДніпро". Там український плавець Михайло Романішин має встановити рекорд – за місяць уплав Дніпром він подолав понад 900 кілометрів від кордону з Білоруссю до Чорного моря. Організатори запрошують поспілкуватися із Михайлом Романішиним всіх охочих. На місці працюватимуть кореспонденти Суспільного. А про проект і мету його проведення нам телефоном розказав співорганізатор запливу Максим Уракін.

Інші випуски
Більше відео