"Таврійські новини" 12.08.19 13:30

12 сер. 13:30


1. У Херсонському обласному госпіталі для інвалідів війни проходять психологічну реабілітацію бійці Операції Об’єднаних Сил. Про те, як відбуваються тренінги та з якими проблемами звертаються до психолога військові після демобілізації кореспондентам Суспільного розказала психологиня шпиталю Емілія Хутковська.

2. У Каховці відбувся культурно-просвітницький фестиваль "З країни в Україну". Як сказала співорганізаторка фестивалю Ольга Орлова, головна його мета – це популяризація української культури, об’єднання громади, створення бренду міста. Цьогорічне гасло: "Свідомі дії свідомих людей". На фестивалі можна було відвідати кінопокази, майстер-класи, зустрічі з письменниками, конкурси, виставки. На локації "Сучасна Україна" демонстрували українські розробки, а в куточку прав людини розказували про обов’язки місцевої влади. Детальніше про фестиваль - далі.

3. Поетичний фестиваль "Шафа/Фест" відбувся в арт-просторі "Урбан-сад" у Херсоні. У програмі фестивалю: поезія, проза, жива музика - від класики до року.

Інші випуски
Більше відео