UA: Радіо Культура починає FM-мовлення в Херсоні на частоті 105,6 FM

UA: Радіо Культура починає FM-мовлення в Херсоні на частоті 105,6 FM

9 жов. 2020

Сьогодні, 9 жовтня, два канали Суспільного радіо офіційно починають мовлення на нових FM-частотах:

«На карті України все більше обласних центрів, де в FM-діапазоні мовлять одразу три наших канали. Сьогодні таким містом став Херсон - тут вже можна було чути UA: Українське радіо та UA: Радіо Промінь, а віднині ще і UA: Радіо Культура. Відданими слухачами UA: Радіо Промінь, впевнений, стануть і мешканці Чернігова. Це радіо стрімко нарощує аудиторію завдяки цікавим розмовним програмам та якісній сучасній українській музиці в ефірі. Щиро вдячний департаментові розвитку мереж Суспільного, який працює над запуском FM-частот і дає можливість українцям чути канали Суспільного радіо у зручному FM-діапазоні», - прокоментував член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін.

UA: Радіо Промінь — найперше музичне радіо України. Протягом останніх п’яти років його FM-мережа зросла вп’ятеро. 95% пісень в ефірі UA: Радіо Промінь — українською мовою. 

UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура музика від найкращих виконавців країни й світу, радіотеатр, поезія та проза вустами авторів, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.